פרופיל החברה קטלוג מודפס צור קשר הוסף למועדפים תפריט מוצרים
סוככי זרועות סככות לרכב פרגולות הצללה
שערים גדרות מעקות
בנייה קלה

שערים

  >> שערים דגם לוחות אלון
עבור למוצר הקודם   עבור למוצר הבא
קבל הצעת מחיר
הדפס דף מוצר
שלח לחבר
חזרה למוצר
שם המוצר : שער כניסה וחניה
מק"ט : cg-056
פרטים נוספים :

שערים - הקדמה

שערים - שערי חניה, שערי כניסה ודלתות שירות עשויים אלומיניום במבחר דגמים וצבעים. כל סוגי שערי החניה: שער חשמלי נגרר על מסילה, שער  חשמלי מתרומם, שער חשמלי כנף ושערי גלילה. שער חשמלי עם מיטב המנועים הקיים עבור שערים אוטומטיים. שערי כניסה כולל הכנה לאינטרקום ודלתות שירות: לפחי זבל ,שעוני מים, פילרים של חברת חשמל וכדומה.

שערים - כללי

מבחר גדול של שערים לחניה, שער חשמלי או שער ידני. כל השערים מיוצרים ממסגרת אלומיניום בעיצוב דמוי בלגי, המסגרת יכולה להיות מחולקת למספר חלקים לגובה ולרוחב ע"פ דרישת הלקוח. בחלוקות ניתן לשלב מספר אלמנטים: פח אלומיניום אטום חלק או שלבי אלומיניום (שלבי קסטה), זכוכית טריפלקס חלבית, ויטראז זכוכית או זכוכית מצויירת, רשת אלומיניום קלועה או עשויה מפרופילים, פרופילים מאלומיניום במבחר גדלים, יציקות אלומיניום מעוצבות וכל חומר הניתן למיסגור יתקבל בברכה.

שערים - פירוט

1. שערים אטומים: שערים בשילוב פח אלומיניום חלק או שלבי קסטה ברוחב 8 ס"מ. שערים אלה מיועדים ללקוח המעונין בפרטיות מקסימלית, על גבי השערים ניתן לשלב יצירות אלומיניום דקורטיביות או קוביות אלומיניום עם או בלי זכוכית חלבית.

2. שערים עם שילובי זכוכית: שערים הבנויים ממסגרת אלומיניום בשילוב זכוכית ביטיחותית טריפלקס 3+3 חלבית , גודל הזכוכית ואופן החלוקה של המסגרת נקבע ע"פ דרישות הלקוח.

3. שערים עם זכוכית מעוצבת: שערים משולבים זכוכית מצויירת מודפסת או ויטראז צבעוני יפיפה , יש לנו מספר דגמים סטנדרטי אולם ניתן להזמין הדפס או ציור ע"ג זכוכית לפי דרישת הלקוח.

4. שערים בסגנון נפחות : שערים עשויים אלומיניום בעיצובים דמויי נפחות ברזל. ניתן לעצב שערים אלא ע"י שימוש במיגוון סוגי הפרופילים הקיים  במפעל או בשילוב אלמנטים יחודיים אחרים ע"פ דרישת הלקוח.

5. שערים עם רשת אלומיניום : שערים משולבים רשת אלומיניום קלועה עשויה רצועות אלומיניום ברוחב 15 - 30 מ"מ מושחלות זו בזו בשיטת שתי וערב או רשת צינורות אלומיניום עשוייה מונורות בקוטר 12  מ"מ.

6. שערים עם יציקות אלומיניום : שערים בהם משולבים יציקות אלומיניום במבחר צורות מעוצבות בגדלים שונים.

 

 

 חזרה לדף הבית